logo
Укр
Рос
📞 093 546 74 18 
Укр
Рос
Оплата онлайн
Виберіть тип послуги

Перевірка заборгованостіза Вашою кредитною угодою

Невірний номер

Ми використовуємо файли cookie

09.04.2021
Переглядів:9 501

Як відкрити пункт обміну валют в Україні в 2021 році?

Пункти обміну валют - вельми прибутковий бізнес, адже виробляти нічого не треба, прибуток йде з найпростіших за своєю суттю операцій. Як правило, стандартна точка приносить в місяць чистого прибутку 3-5 тисяч доларів. Якщо ваші початкові інвестиції складуть близько 10 тисяч доларів, то вже через пів року ви вийдете в нуль і почнете отримувати чистий прибуток. 

Заробіток в обмінниках заснований на різниці курсів валют. Крім цього, деякі з них беруть комісію, що є додатковим джерелом заробітку. Кожен обмінний пункт встановлює свій курс. Найважливіше умова ведення даного бізнесу - наявність оборотних коштів. Їх сума повинна бути не менше 10 тисяч доларів, але бажано більше. Ці гроші належать власнику і не інкасуються. 

Так що обмін валют - досить прибуткова справа, особливо якщо підійти до нього з розмахом. Для початку, вам знадобиться знайти середній або дрібний банк, і подати заявку на отримання від нього ліцензії на здійснення обмінних операцій. Вся справа в тому, що за існуючими правовими нормами, валютні обмінні операції - це прерогатива банківсько-кредитної сфери. Раніше, тільки банки були єдиними органами, які на законних підставах могли відкрити валютообмінний пункт, зараз таку можливість мають фінансові організації які отримали генеральну валютну ліцензію Національного банку України. 

ЯК ВІДКРИТИ ВАЛЮТО-ОБМІННИЙ БІЗНЕС?

Першим кроком Вам необхідно знайти фінансову компанію з діючою ліцензією на валютний обмін, яка надає можливість відкрити обмінний пункт по франшизі.

 Далі, при наявності франшизи з фінансовою компанією, ви маєте знайти і орендувати приміщення, закупити необхідне обладнання, і підібрати співробітників для вашого валютного обмінного пункту. Ви повинні дотримуватися всі законодавчі вимоги, і, в першу чергу, інструкції і положення НБУ щодо ведення валюто-обмінного бізнесу. 

Для того, що б ваш бізнес був успішним, вам необхідно правильно підібрати місце розташування вашого валютного обмінного пункту. Найчастіше, найбільший прибуток забезпечує місце, де знаходяться великі кількості людей - метро, ​​базар, вокзал. Так само обмінник вигідно відкривати біля великого торгового центру або магазину, готельного комплексу або великого нічного клубу. Відмінно підійде місце при вході у великий супермаркет або ТЦ. 

За вимогами НБУ обмінник повинен знаходитися в капітальному, нежилому спорудженні. Мінімальна площа для обладнання пункту обміну валют становить 5 кв.м 

Найближчий конкурент обмінних пунктів - операційні каси банків. 

Ще один потенційний конкурент обмінних пунктів - автомати з обміну валюти. Їх кількість зростає і через кілька років вони можуть істотно вплинути на ринок обміну готівкової валюти. 

Всі співробітники для роботи в обмінному пункті оформляються знову ж в компанії партнері яка надає Вам франшизу. Середньостатистичний штат складається з трьох чоловік працюють позмінно.

 Головна проблема цього бізнесу - злодійство. Касири можуть обмінювати свої гроші в збиток власнику. Тому рекомендується або самому працювати касиром, або наймати людей, яким ви можете довіряти. 

Перевірити касирів можна за допомогою камер відеоспостереження. Однак такі перевірки можна обійти. Набагато зручніше створити особливу схему співпраці, при якій касир повинен щодня здавати певну суму прибутку, а все інше може залишати собі. Щоб дізнатися про яку суму йдеться, господареві доведеться кілька днів самому просидіти в обмінному пункті. 

Перевірити діяльність обмінного пункту можуть два органи: податкова інспекція або інспекція з Національного банку України. Щоб все було нормально, обмінник повинен неухильно дотримуватися всіх вимог безпеки, мати охоронну сигналізацію і ін.

Інші статті
Який він - сучасний ломбард?
Який він - сучасний ломбард?
Як підібрати ідеальне місце під МФО \ ломбард?
Як підібрати ідеальне місце під МФО \ ломбард?
Ломбардам можуть дозволити валютообмінні операції
Ломбардам можуть дозволити валютообмінні операції