Перевірка заборгованостіза Вашою кредитною угодою

Невірний номер

Ми використовуємо файли cookie

09.04.2021
Переглядів:6 726

Інвестиції в Мікрофінансовий компанії як альтернатива банківському депозиту

Останнім часом ставки по депозитах в банках встановлені на досить низькому рівні. Найчастіше вони не тільки не приносять доходу, але і не дозволяють захиститися від згубного впливу інфляції. В таких умовах цілком природно бажання інвесторів знайти більш прибуткові варіанти. Один з нових способів вкладення коштів - інвестиції в МФО. Цей варіант досить новий, але перспективний, тому він викликає інтерес у великої кількості інвесторів. 

Плюси і мінуси інвестицій в МФО

Перш ніж входити в будь-який вид інвестицій, власник коштів повинен оцінити переваги і недоліки обраних вкладень. Тільки так можна зрозуміти, яке в цьому випадку поєднання дохідності та ризику і прийнятно воно конкретного інвестора. 

 

Аналізуючи вкладення в МФО, можна сказати, що основним їх плюсом є висока прибутковість. Якщо існує можливість забрати кошти достроково, ставка становить 22-25 відсотків річних. При заборону договором можливості отримати гроші раніше терміну відсоток знаходиться на рівні 26-27%.

Однак можна назвати кілька мінусів таких інвестицій: 

високий мінімальний поріг входу, який становить 50 000 грн .; так як інвестиції в мікрофінансові організації не є вкладами, такі вкладення не страхуються державою. 

 

Проте, названі недоліки при ретельному аналізі можна назвати істотними. Обмеження по сумі вкладень діє тільки для юридичних осіб. Воно дозволяє гарантувати, що МФО для інвестицій не буде використовуватися недосвідченими спекулянтами, які не вміють оцінити рівень ризику. 

Інші статті
Як відкрити пункт обміну валют в Україні в 2021 році?
Як відкрити пункт обміну валют в Україні в 2021 році?
Який він - сучасний ломбард?
Який він - сучасний ломбард?
Як підібрати ідеальне місце під МФО \ ломбард?
Як підібрати ідеальне місце під МФО \ ломбард?