Перевірка заборгованостіза Вашою кредитною угодою

Невірний номер

Ми використовуємо файли cookie

02.04.2021
Переглядів:45 626

Як підібрати ідеальне місце під МФО \ ломбард?

У найближчі кілька років мікрофінансові організації чекають серйозні зміни умов роботи. Центральний банк планує обмежити ставку до 1,5-1% в день, зробити спеціалізований продукт «займ PDL», який передбачає граничне нарахування відсотків не більше 30% і максимальну суму 5 000 грн. 

Крім того, планується зменшити максимально допустимий нарахування до 2х на основний борг. У нових умовах віддача від одного позики (або вкладеної гривні) буде в 2,5-3 рази нижче, ніж зараз. Єдиний спосіб зберегти фінансову віддачу з розрахунку на один офіс - збільшити кількість видаваних позик в 2-3 рази. 

ДОХІД МФО = кількість операцій Х середній чек.

Кількість операцій перш за все залежить від потоку НОВИХ клієнтів, який генерує офіс. Не секрет, що частина постійних клієнтів йде в прострочення, частина стає пасивними; для того щоб заповнювати і збільшувати портфель, потрібно видавати саме нові позики, навіть не дивлячись на їх низьку рентабельність. Тому для збільшення і утримання фінансової віддачі потрібно сконцентруватися на збільшенні видачі нових позик. 

Тут немає ніякої магії, тільки чиста математика. Вся справа в пішохідному потоці. Чим більше людей проходить повз офіс МФО ломбарду в день, тим більше анкет на нові позики вона отримає. Працює це, як воронка продажів, точно так же, як і в будь-якому іншому бізнесі: 

Для того щоб збільшити видачу, потрібно розширити воронку продажів. Чим вище пішохідний трафік, що проходить повз офіс компанії, тим ширше верхня частина воронки. Слід мати у своєму розпорядженні офіси тільки в тих районах, де є високий пішохідний трафік. 

Між кількістю пішоходів, що проходять повз, і кількістю видаваних позик є пряма залежність! 

МІСЦЕ - забезпечує не менше 50% фінансового результату роботи офісу. 

Можна зробити ідеальний ремонт, дорогі рекламні конструкції, посадити кращих співробітників, зробити найвигідніші умови, роздавати флаєри, але якщо офіс коштує в «чистому полі», то, незважаючи на всі зусилля, видача буде нульова. І навпаки, часом буває, що навіть якщо в офісі панує бардак, але він коштує дуже вдало, то видачі все одно хороші.

 Можна дуже легко перевірити - наскільки добре розташований офіс МФО ломбарду. 

Для цього потрібно протягом дня порахувати, скільки людей в середньому проходить безпосередньо повз вхідних дверей офісу на годину. 

Реклама: Франшиза МФО в Україні, видача на карту або готівкою. cashbox.com.ua

  • Менше 600 чоловік на годину - потрібно задуматися про перенесення офісу в інше приміщення або район. 
  • 600-900 осіб на годину - офіс може працювати, але при низькій конкуренції і витратах, в іншому випадку - доходу, який він буде генерувати, ледь вистачить на покриття витрат. 
  • 900-1200 осіб на годину - міцний, середній показник, при правильній організації роботи такої офіс видаватиме в середньому 30 нових позик на місяць, мати портфель активних позик близько 500 000 грн. і приносити дохід (без урахування витрат) 200 000-250 000 грн. у місяць. 
  • 1200-2000 осіб на годину - з такою прохідністю можна розраховувати на активний портфель до 750 000 грн. і дохід 350 000-400 000 грн. 
  • Більше 2000 осіб на годину - ексклюзивні приміщення. Якщо є можливість зняти в оренду таке приміщення, не варто замислюватися. 

 

    Дані приблизні, тому що кінцева фінансова віддача залежить і від інших факторів. 

Найбільш продуктивний спосіб гарантувати потік клієнтів - це правильно вибрати місце розташування офісу: 

  1. вірно вибрати район міста; 
  2. визначити кращі пішохідні потоки в районі і правильно вибрати приміщення; 
  3. грамотно розташувати рекламні конструкції і брендувати офіс. 

ІНСАЙТ ДНЯ: якщо МФО видає мало позик, то, швидше за все, вся справа в поганому місці розташування. У цьому випадку варто, не замислюючись, переносити офіс в інше місце. Будь-які інші дії не призведуть до розширення воронки, а, отже, не усунуть першопричину - занадто низький потік. 

Реклама: Франшиза МФО в Україні, видача на карту або готівкою. cashbox.com.ua

Консультації по номеру: 0974309759

Інші статті
Ломбардам можуть дозволити валютообмінні операції
Ломбардам можуть дозволити валютообмінні операції
Що таке термінал обміну валют?
Що таке термінал обміну валют?
Відкриваємо пункт обміну валют по франшизі. Покрокове керівництво.
Відкриваємо пункт обміну валют по франшизі. Покрокове керівництво.