logo
Укр
Рос
📞 093 546 74 18 
Укр
Рос
Оплата онлайн
Виберіть тип послуги

Перевірка заборгованостіза Вашою кредитною угодою

Невірний номер

Ми використовуємо файли cookie

02.04.2021
Переглядів:62 829

Який він - сучасний ломбард?

Сучасний ломбард - свого роду "фінансовий супермаркет", в якому можна не тільки отримати кредит, але і зберігати цінні речі.

Бізнес з хорошим менеджментом і чіткою розстановкою пріоритетів не стоїть на місці. Ринок ломбардного кредитування - не виняток. Зараз ломбарди все менше сприймаються як консервативні і неповороткі організації. 

Проте, їх діяльність досі оповита безліччю стереотипів: в ломбард приходять після відмови в банківському кредиті, вони працюють нелегально, основною аудиторією є малозабезпечені люди. 

Однак сучасний ломбард - це свого роду фінансовий "супермаркет", що працює як в оффлайн, так і онлайн-режимі. І в США, і в країнах Європи така бізнес-модель успішна. Єдина відмінність від України в тому, що американські ломбарди, так звані "пауншопи", орієнтовані на покупку і подальший перепродаж старих речей, а в меншій мірі - на кредитування під заставу майна. 

Але з точки зору впровадження нових послуг, українські ломбарди більш відкриті і готові до змін, ніж американські. Наприклад, бум безготівкового обслуговування спонукав вивести на ринок нові послуги - віддалений добір кредиту, віддалене погашення та інші. 

Це не поодинокий приклад проактивної маркетингової позиції ломбардів. Послуги компаній постійно удосконалюються і поповнюються новими, але далеко не всі знають, якими саме. Ось приклади найактуальніших послуг, які можна отримати в ломбардах в наші дні. 

 

 

1. Нестандартні предмети застави 

Приватні особи можуть отримати кредит навіть під нестандартні товари. У нас були випадки, коли предметом застави були: мотокультиватор, садовий подрібнювач гілок і човни. 

Статистика компанії показує, що в 85% випадків клієнти викуповують заставне майно назад. Це свідчить про прагматичний підхід людей, які, в основному, вдаються до таких дій для вирішення термінових фінансових питань або будь-яких непередбачених ситуацій. 

 

2. Мобільний ломбард 

Оперативна послуга для тих, хто хоче здати в ломбард великогабаритну побутову техніку (холодильник, мікрохвильовка, пральна машина), але не має бажання витрачати сили, час і гроші на її перевезення до відокремлення. Або ж людина просто переживає про безпеку транспортування дорогої техніки, цінних ювелірних виробів до найближчого ломбарду. У цьому випадку представник компанії приїде сам до потенційного клієнта: оцінить заставу, підпише документи, видасть гроші на місці і відвезе техніку на зберігання за допомогою спеціального фургона. Такий сервіс вже доступний в Києві. 

 

3. Зберігання майна 

Багато людей не замислювалися про те, що ломбард може стати надійним місцем зберігання найцінніших речей, наприклад, на період відпустки або відрядження. 

По-перше, безпеку заощадження застави гарантує цілодобова охорона і відеоспостереження у відділеннях, тому це точно надійніше, ніж зберігати речі в квартирі. 

По-друге, все майно страхується компаніями-партнерами. Крім того, послуга зберігання речей в ломбарді може бути вигідніше, ніж оренда банківської комірки. 

 

4. Видача кредиту на банківську карту 

За даними Нацбанку, на 1 січня 2019 року був емітовано 59,4 млн банківських карт: дебетових, кредитних, для соцвиплат. На будь-яку з них можна отримати кредитні гроші від ломбарду: це і безпечно і зручно, з огляду на зростання безконтактних і онлайн-платежів. 

Отримання кредиту безготівковим способом дозволяє отримати максимальний рівень безпеки і комфорту, залишивши в минулому необхідність носити з собою великі суми готівки при отриманні кредиту. Якщо вам не потрібна вся сума кредиту готівкою прямо зараз, ви можете максимально убезпечити себе, зарахувавши частину або всю суму кредиту на платіжну карту. Зарахувати кредит на карту просто. 

При оформленні кредиту потрібно сказати співробітнику ломбарду, що бажаєте отримати гроші на платіжну карту і зареєструвати її. Зарахування коштів буде вироблено найближчим часом, після отримаєте SMS-повідомлення. Що важливо, зарахування часто проводиться без комісій і додаткових платежів. 

 

5. Віддалений добір і віддалене погашення 

Хотів би розповісти ще про один вид послуг, які надає ринок ломбардного кредитування - про дистанційне доборі залишку суми на зареєстровану банківську карту, а також дистанційному погашенні відсотків по кредиту. 

У будь-який момент, за допомогою одного телефонного дзвінка, ви можете отримати кредитні кошти на свою банківську карту. Щоб отримати кошти дистанційно, потрібно виконати кілька простих дій, не виходячи з дому. 

Для цього необхідно зареєструвати банківську карту в відділенні ломбарду, зателефонувавши туди і оформивши добір на банківську карту. Звичайно, цей список не є вичерпним і він буде поповнюватися новими послугами і можливостями, оскільки ломбарди активно розвивають e-commerce, стаючи серйозними гравцями на фінансовому ринку. 

 

Цікавить відкриття відділення ломбарду?

Консультації по номеру 097 430 97 59

Інші статті
Як підібрати ідеальне місце під МФО \ ломбард?
Як підібрати ідеальне місце під МФО \ ломбард?
Ломбардам можуть дозволити валютообмінні операції
Ломбардам можуть дозволити валютообмінні операції
Що таке термінал обміну валют?
Що таке термінал обміну валют?