logo
Укр
Рос
📞 093 546 74 18 
Укр
Рос
Оплата онлайн
Виберіть тип послуги

Перевірка заборгованостіза Вашою кредитною угодою

Невірний номер

Ми використовуємо файли cookie

30.03.2021
Переглядів:43 795

Що таке термінал обміну валют?

Це стабільна і надійна заміна стандартному обмінного пункту. Термінал приємний на вид і дуже простий у використанні. Без можливостей махінацій і більше 100 варіантів перевірки валюти в лічені секунди, заощаджуючи ваш час і час клієнта. Якщо ви підприємець і ставите питанням, який бізнес відкрити, то компанія CASHBOX готова розповісти вам про основні принципи роботи такого терміналу

Важливі особливості роботи терміналу. Чому термінал обміну валют?

Перша особливість - прийом валют пачкою. Не потрібно чекати поки термінал обробить кожну купюру по черзі. Тепер набагато простіше! Щоб обміняти необхідну суму в терміналі обміну валют, необхідно покласти пачку в прочитане пристрій і в одну мить вся сума виявиться на екрані. Економить набагато більше вашого часу, на відміну від стандартного обмінного пункту або іншого платіжного терміналу. 

Друга особливість - при скасуванні або збою операції, термінал повертає ваші гроші назад. Потрібно виконати лише одне натискання кнопки- «Повернути», і термінал у мить поверне всю вашу суму. 

Третя особливість - обов'язкова видача чека клієнтові. Після проведеної 10 секундної операції обміну валюти, термінал в обов'язковому порядку видає чек, в якому фіксується вся інформація про фінансовий обмін.

Як вибрати місце для терміналу?

Часто основною проблемою є вибір місця. Необхідно, як можна краще передбачити більш прибуткове і вигідне розташування терміналу, щоб уникнути фінансових втрат.

Поради для установки терміналу обміну валют

Вибирайте людні місця

Ваш дохід на пряму залежить від того, скільки клієнтів буде проходити повз терміналу, тому необхідно розташувати його там, де людей більше ніж зазвичай. Вхід в гіпермаркет, наприклад, відмінний варіант для установки терміналу. А також це можуть різні вокзали, аеропорти і автостанції. День у день в подібних місцях численний потік людей і туристів, що тільки в плюс. Поганим прикладом для установки терміналу можна вважати звичайні міні маркети, вузькі переходи або малі торговельні центри.

Приміщення або Вулиця

Це ще один з важливих пунктів. Потрібно точно знати в якому місці ви плануєте розмістити термінал, а саме: на вулиці або в приміщенні. Коли термінал знаходитися на вулиці, то до нього потрібний додатковий захист, на відміну від установки в приміщенні.

Вибирайте місце, де оренда обійдеться дешевше

Кожен орендодавець ставить ціну по-різному. Потрібно придивлятися і знаходити ті місця, в яких і оренда обійдеться вигідно і скупчення людей буде достатньо. Тоді окупність франшизи виявиться швидше.

Де не варто встановлювати термінал? 

Термінал не рекомендується розташовувати в місцях де мале скупчення людей або повна антисанітарія. Він завжди повинен бути приємним на вигляд, щоб клієнту хотілося скористатися послугою, яку автоматичний термінал пропонує. Також клієнтові повинно бути зручно. Не варто розташовувати термінали в тісних дверних отворах або коридорах.

Основні технічні дані

  • Час готовності автомата до роботи зазначено в керівництві користувача (інформація опис роботи АОВ 1.3)
  • Харчування автомата повинно здійснюватися від мережі однофазного змінного струму напругою -220 В частотою 50 Гц.
  • Автомат повинен забезпечувати виконання програми при зміні напруги мережі живлення от'198 В до 242 В.
  • Номінальна потужність автомата не перевищує 500 Вт.
  • Тривалість безперервної роботи повинна бути не більше 24 годин з наступною перервою не менше 1 години.
  • Маса автомата не повинна перевищувати 850 кг.
  • Габаритні розміри автомата не повинні перевищувати 1900 х 1050 х 1050 (висота х ширина х глибина), мм
  • Автомат виготовлений в кліматичному виконанні УХЛ категорія 4.2 по ГОСТ 15150-69.
  • Конструкція автомата забезпечує захист від проникнення твердих предметів і води за кодом 1Р30 в місцях, що знаходяться під електричним струмом. В інших випадках ступінь захисту - 1Р20

Зацікавлені у відкритті автоматичного обміну валют?

Консультації по номеру 097 430 97 59

Консультації по номеру 097 430 97 59

Інші статті