Перевірка заборгованостіза Вашою кредитною угодою

Невірний номер

Ми використовуємо файли cookie

Мікрокредитування

ТОВ «ВЕНДОР-ФІНАНС» - не є банківською фінансовою установою, компанія внесена до реєстру Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг в статусі фінансової установи. Компанія здійснює діяльність на основі ліцензії регулятора ринку. Виключним видом діяльності компанії є надання позик на умовах фінансового кредиту. ТОВ "ВЕНДОР-ФІНАНС" є частиною групи компаній CASHBOX.
microcredit image

ТМ «CASHBOX»

Бренд, який об'єднує послуги заставного та беззаставного кредитування на ринку України. Кредити під заставу видає ПТ "ЛОМБАРД" КЕШ БОКС Позики без застави - ТОВ «ВЕНДОР-ФІНАНС»

Ломбард

ПТ "ЛОМБАРД "КЕШ БОКС"

Не є банківською фінансовою установою, компанія внесена до реєстру Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг в статусі фінансової установи. Компанія здійснює діяльність на основі ліцензії регулятора ринку. Виключним видом діяльності компанії є надання позик під заставу. ПТ "ЛОМБАРД" КЕШ БОКС "є частиною групи компаній CASHBOX.
pawnshop image

Наші партнери

Юридична інформація

ПОВНЕ ТОВАРИСТВО "ЛОМБАРД "КЕШ БОКС"
ТА КОМПАНІЙ "СКОРТЕКС" І
"ПОЛТАВАІНВЕСТПРОМ"​

Директор: Бондар О.В., діє на підставі
Засновницького договору

76006, м. Івано-Франківськ,
вул. В. Стуса буд. 23

info@cashbox.com.ua

Контактний тел. центрального офісу:

+38 068 182 41 12

Банківські реквізити:
Код ЄДРПОУ: 40164297
Банк: ПАТ «Кредобанк»
МФО: 325365
п/рах №2650901691726
Система оподаткування: загальна, без
ПДВ.

Орендодавцям\ріелторам
Нас цікавлять вільні орендні площі в нежитлових приміщеннях від 6 до 50 м2 в місцях з великим пішохідним трафіком і рекламними площами. Суборенда модульних торговельних конструкцій з місцем при вхідних групах в ТЦ або в мережевих магазинах. МАФи і житловий фонд - не цікавить.

Надсилайте Ваші пропозиції по оренді:

Відповіді на запитання
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання по телефону 068 127 27 59 (безкоштовно). З питання франчайзингу звертайтеся на прямий номер: 0 800 300 565